Kurumsal Bilgilerimiz
Firmamız; Su deposu temizleme, havuz temizleme ve dezenfeksiyon alanlarında eğitimli uzman kadrosu ile Türkiye çapında kaliteli hizmet sunmaktadır. Firmamız KASKİ tarafından yetkilendirilen bir firmadır

AGARANTİ Depo Temizleme, su depolarının temizlik ve dezenfektesi alanında müşteri memnuniyeti ve talepler doğrultusunda Entegre Tesis Yönetimi anlayışı ile müşterilerimizin en kritik konularda gelen tüm taleplerine hizmeti amaç edinmiştir. Müşterilerimizin taleplerine en iyi çözümü sunmak adına mühendis kadrosu ile çalışmakta; Türkiye çapında müşteri kitlesine hizmet vermekte ve sektördeki lider konumuyla her geçen gün hızla büyümeye devam etmektedir.

AGARANTİ Depo Temizleme'nin tüm personeli büyük bir sorumluluk bilinci içerisinde, sürekli gelişmeyi hedefleyen bir takım ruhu ile bilim ve teknolojideki gelişmeler eşliğinde, kalitesinden, güvenirliliğinden ve iş ahlakından ödün vermeden, her seferinde beklentileri aşarak, siz değerli halkımıza en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

Personelimiz düzenli olarak bulaşıcı ve kronik hastalıklarla ilgili sağlık kuruluşlarında portör muayenesine tabii tutulmaktadır.

Firmamız; Okul su depoları, Hastane, Otomotiv, AVM, Yurt, Gıda, Otel, Bina su depoları, Havuz temizliği ve dezenfektesi alanında gelen tüm taleplere en hızlı çözümü sunmaktadır.
Çocuklarınızın, Hastalarınızın, Doktorlarınızın, Öğrencilerinizin, Müşterilerinizin, Büyüklerinizin ve Ev halkınızın temiz su kullanması sizin elinizde.

UNUTMAYALIM: Temiz su sağlıklı yaşam demektir.
Firmamızın ilk amacı su deposu kullanıcılarına yılda bir kez su depolarının temizlenmesinin gerekliliğini anlatabilmektir. Temizlenmeyen depo hijyenden uzak, bulanık ve kokulu bir su sağlamaktadır. Metal depolarda oluşan tabakaları kuvvetli bir şekilde söken asidik malzemeler vardır. Ama bu malzemeler temizlik esnasında metali koruyan tabakayı da kaldırdığı için uygun olmadığını düşünüyoruz.
  • depo temizlik